Informacje

Jesteśmy autoryzowaną grupą treningową Jeet Kune Do sztuki walki stworzonej przez Bruce’a Lee, nauczanej z bezpośredniej linii przekazu Sifu Ted’a Wonga.

Grupa treningowa Jeet Kune Do w Brodnicy to osoby, które są oddane ćwiczeniu, zgłębianiu i rozwijaniu się w sztuce walki Jeet Kune Do.

Prowadzącym treningi grupy jest Michał Czapla, uczeń Joaquina Marcelo, certyfikowany w Jeet Kune Do osobiście przez Joaquina Marcelo, a także prywatny uczeń Stefana Nikandera. Michał Czapla, ma ogromny zaszczyt być jedyną osobą z Polski, która poznała i uczyła się od Sifu Ted’a Wonga, ostatniego prywatnego i najbliższego ucznia Bruce’a Lee. Michał Czapla jest jedynym Polakiem autoryzowanym do nauczania Jeet Kune Do przez Sifu Ted’a Wonga i Stefana Nikandera, naucza również za zgodą i autoryzacją Joaquina Marcelo. Michał Czapla jest jedyną osobą w Polsce mogącą nauczać JKD z przekazu Sifu Ted’a Wonga to on sprowadził tę linię przekazu do Polski. Jest on szanowanym i cenionym w Europie jak i na świecie przedstawicielem TWJKD .

Grupa JKD w Brodnicy obecnie rozwija się pod patronatem Joaquina Marcelo i jest jedyną w Polsce autoryzowaną grupą Jeet Kune Do nauczanego z linii przekazu Sifu Ted’a Wonga.

Treningi TWJKD, mają miejsce w Ośrodku Sportu i Rekreacji, ul. Królowej Jadwigi 1 w  Brodnicy w poniedziałki o godz. 20:00-21:30 i czwartki o godz. 20:00-21:30.

Kontakt: jkd15@o2.pl