TOP

Seminarium TWJKD z Joaquinem Marcelo Brodnica 2017

Joaquin Marcelo jeden z najlepszych instruktorów JKD na świecie już wkrótce na kolejnym seminarium w Brodnicy.

Ważna wiadomość. Udział w seminarium jest tylko dla osób trenujących w grupie JKD Brodnica lub na zaproszenie.

W czerwcu w Brodnicy będzie miało miejsce kolejne fantastyczne seminarium Jeet Kune Do nauczanego według przekazu Sifu Ted’a Wonga, które poprowadzi Joaquinem Marcelo certyfikowany instruktor JKD przez Ted’a Wonga, także autor książki „Jeet Kune Do- The Way of Simplicity”, uznanej za najlepszą książkę o JKD, która została napisana o sztuce walki Bruce’a Lee, wpisana do biblioteki Fundacji Bruce’a Lee. 

Jeśli chcesz zacząć treningi JKD to Brodnica jest właśnie jedynym miejscem w Polsce gdzie można trenować TWJKD i gdzie mają miejsce największe wydarzenia JKD w Polsce.
Prowadzącym treningi grupy Jeet Kune Do Brodnica jest Michał Czapla, uczeń Joaquina Marcelo, certyfikowany w Jeet Kune Do osobiście przez Joaquina Marcelo.  Michał Czapla sprowadził autentyczne JKD do Polski i prowadzi grupę treningową TWJKD na Polskę w Brodnicy
Grupa JKD w Brodnicy, rozwija się pod patronatem Joaquina Marcelo i jest jedyną w Polsce autoryzowaną grupą Jeet Kune Do nauczanego z linii przekazu Sifu Ted’a Wonga.

Treningi TWJKD, mają miejsce w WS Sport Fitness Club ul. Mazurska 19 w Brodnicy we wtorki o godz. 20:00-22:00 i czwartki o godz. 20:00-22:00.
Kontakt: jkd15@o2.pl

 

Informacja o seminarium w pliku pdf

http://osirbrodnica.pl/images/dokumenty/JKD_Brodnica_Info.pdf